تماس با ساختمان ۰۹۱۲۴۹۸۲۱۶۵
ساعات کاری شنبه تا پنجشنبه ۸ الی ۱۷

ایده ‌ها و نکات جدید دکوراسیون منزل اسپرت

ایده ‌ها و نکات جدید دکوراسیون منزل اسپرت
 
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

اگر شما نیز به دنبال سبکی به دور از تجمل گرایی هستید، دکوراسیون خانه اسپرت را به شما پیشنهاد می‌کنیم. دکوراسیون منزل اسپرت، سبکی پر از شادابی و انرژی است که به دور از تجمل‌گرایی است. برخی از افراد علاقه‌ای به سبک دکوراسیون‌های مدرن ندارند و می‌خواهند دکوراسیون منزل‌شان از نوع اسپرت باشد. انتخاب سبک دکوراسیون کاملاً سلیقه‌ای است و بهتر است بدانید که سبک دکوراسیون اسپرت با استفاده از کمی خلاقیت می‌تواند بهترین سبک دکوراسیون باشد.

بیشتر بخوانید : ترک سیمان سفید

دکوراسیون داخلی منزل اسپرت

توجه به برخی از نکات در دکوراسیون منزل اسپرت باعث زیباتر به نظر رسیدن فضای خانه می‌شود. این نکات عبارتند از:
✔️ رنگ: استفاده از رنگ‌های خنثی برای دکوراسیون خانه اسپرت بهترین گزینه است. شما می‌توانید برای رنگ دیوار، مبلمان یا پرده از رنگ‌های خنثی استفاده کنید. همچنین به هارمونی رنگ‌های وسایل مختلف خانه نیز توجه کنید.
✔️ مبلمان: خرید مبلمان‌های راحتی با رنگ‌های خنثی و طرح‌های ساده و اسپرت بهترین انتخاب برای سبک دکوراسیون اسپرت هستند. اگر سبک دکوراسیون منزل‌تان اسپرت است از خرید مبلمان سلطنتی و دارای پارچه‌های تجملاتی اِجتناب کنید. برای دکوراسیون خانه‌ی اسپرت مبلمان‌های ال مانند بهترین گزینه برای خرید هستند که سبکی نو را در خانه ایجاد می‌کنند.
✔️کفپوش: برای کف پوش منزل نیز می‌توانید از سرامیک یا پارکت استفاده کنید. در صورتی‌که بخواهید از فرش استفاده کنید باید از فرش‌هایی با نقش‌های ساده برای دکوراسیون منزل اسپرت استفاده کنید.
✔️ نورپردازی: اگر نورپردازی محیط به اندازه کافی نباشد، محیط منزل دلگیر به نظر می‌رسد. بنابراین، استفاده از چراغ‌های هالوژنی مخفی برای نورپردازی خانه‌های اسپرت گزینه‌ی مناسبی است. برای نورپردازی منزل طراحی شده با سبک اسپرت ، بهترین انتخاب استفاده از نور‌های غیرمستقیم و مخفی است. همچنین، شما می‌توانید از نورافکن‌ها نیز برای نورپردازی محیط استفاده کنید.
✔️ کابینت: معمولاً برای دکوراسیون خانه‌های اسپرت از کابینت‌هایی به رنگ مشکی استفاده می‌شود. البته رنگ کابینت آشپزخانه باید با رنگ سایر بخش‌های آشپزخانه هارمونی داشته باشد.
✔️ حمام و سرویس بهداشتی: برای دکوراسیون منزل اسپرت ، حمام‌های بزرگ و شیشه‌ای طراحی شده‌اند. این حمام‌های شیشه‌ای جایگزین حمام‌های قدیمی شده و باعث ایجاد سبکی اسپرت در محیط می‌شود.
✔️ اتاق خواب: برای دکوراسیون اتاق خواب با سبک اسپرت می‌توانید از تخت خواب‌های ساده با پایه‌های چوبی استفاده کنید. برای نورپردازی اتاق خواب نیز پیشنهاد می‌شود که از نورپردازی سقفی هالوژنی استفاده کنید.

دکوراسیون خانه‌ی اسپرت

✔️شما می‌توانید برای دکوراسیون خانه اسپرت از لوازمی مانند پاف استفاده کنید. هنگام خرید پاف به هارمونی پاف تخت با سرویس خواب توجه داشته باشد. از پاف می‌توانید به عنوان میز عسلی، صندوقچه با حتی مبل نیز استفاده کنید. انتخاب مدل پاف به سلیقه‌ی خودتان بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید از پاف به عنوان مبل استفاده کنید، پافی بخرید که نرم و راحت است. اگر هم از پاف به عنوان میزعسلی استفاده می‌کنید، پاف‌های مسطح و سفت بهترین گزینه هستند.

دکوراسیون خانه‌ی اسپرت

دکوراسیون داخلی منزل اسپرت

✔️مهم نیست که سبک دکوراسیون منزل‌تان مدرن، کلاسیک، سنتی یا اسپرت است! توجه به رنگ دیوار‌ها در هر مدل سبک دکوراسیون حائز اهمیت است. رنگ دیوار‌های منزل روی خلق‌وخو و احساسات اعضای خانواده اثرگذار است. بنابراین، برای دکوراسیون منزل خود سعی کنید از رنگ‌های شاد و انرژی بخش استفاده کنید. به عنوان مثال، استفاده از رنگ‌هایی مانند رنگ آبی برای دکوراسیون اتاق خواب اسپرت ، باعث ایجاد احساس آرامش در محیط شده و رنگ آبی به دلیل شاد بودن بهترین انتخاب می‌باشد.

استفاده از رنگ مناسب

✔️شما می‌توانید برای دکوراسیون خانه‌ اسپرت از کاغذ دیواری به رنگ‌های خنثی استفاده کنید. استفاده از کاغذ دیواری به رنگ طوسی می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای خانه‌های اسپرت باشد. البته، انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری براساس سلیقه و نظرخودتان صورت می‌گیرد. اگر کاغذ دیواری را به رنگ طوسی یا رنگ‌های خنثی انتخاب کردید، می‌توانید مبلمان‌های راحتی و اسپرت به رنگ‌های آبی، سفید یا سایر رنگ‌های روشن را برای دکوراسیون منزل اسپرت انتخاب کنید.

خانه‌ای با رنگ مناسب

دکوراسیون داخلی منزل اسپرت

✔️استفاده از آباژور‌هایی با طرح‌های ساده و رنگ‌های روشن می‌تواند انتخاب خوبی برای دکوراسیون منزل اسپرت باشد.

دکوراسیون داخلی منزل اسپرت

✔️شما می‌توانید از قاب عکس‌ها و تابلو‌های فلزی، چوبی برای جلوه‌دهی بیشتر به محیط استفاده کنید. برای دکوراسیون خانه اسپرت می‌توانید از قاب عکس‌هایی با رنگ‌های براق استفاده کنید و از این طریق آثار هنری زیبا را در منزل‌تان به نمایش بگذارید. البته، سعی کنید که در استفاده از تابلو‌ها روی دیوار زیاده‌روی نکنید تا محیط شلوغ به نظر نرسد.

پیشنهاد می کنیم مقاله ویژگی های بتن خوب را مطالعه کنید.

انصراف از نظر
فیلترها
Sort
display