تماس با ساختمان ۰۲۱۲۲۰۳۷۳۳۳
ساعت پذیرش سفارش شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۶

سیمان

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس

سیمان تیپ 2 فله شاهرود

932,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

سیمان تیپ 2 پاکتی شاهرود

57,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

سیمان پوزولانی پاکتی ساوه 50 کیلویی

52,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

سیمان تیپ 2 پاکتی ساوه 50 کیلویی

59,800 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

قیمت سیمان امروز

قیمت سیمان امروز به عنوان یکی از عوامل موثر در ساختمان و همچنین صنایع مختلف به شمار می‌رود. با توجه به تحولات اخیر در ایران پس از سال 1400-2020، قیمت سیمان تحت تأثیر عوامل بسیاری قرار دارد که نقش تولید کننده در آن کم‌رنگ خواهد بود.

اما با توجه نکات بالا باید دقت داشته باشید که همچنان راه‌های گوناگونی برای خرید سیمان در دسترس است که میتواند شامل خرید از فروشگاه‌های ساختمانی، تولید کنندگان و خرید آنلاین از فروشگاه‌های اینترنتی ‌باشد. در هر صورت، قبل از خرید سیمان، بهتر است قیمت را بازبینی کرده و مشخص کنید که کدام روش خرید برای شما اقتصادی‌تر است.

قیمت سیمان آنلاین

سیمان یک ماده پودری است که برای ساخت و سازهای ساختمانی و عمرانی استفاده می شود. این ماده از ترکیب سیلیس، آهک، آهن و مواد دیگر به دست می آید و بعد از ترکیب با آب، خاصیت چسبندگی و سخت شدن را پیدا می کند. سیمان با توجه به نوع مواد اولیه و روش تولید، به انواع مختلفی تقسیم می شود که عمده ترین آنها سیمان پرتلند، سیمان فوریه و سیمان سفید هستند. سیمان در صنعت ساختمانی برای ساخت انواع سازه های ساختمانی مانند بتن مسلح، اسکلت فلزی، دیوارهای پوششی و ... استفاده می شود.

یکی دیگر از مزایای سیمان سیاه در کاربردهای امنیتی، تطبیق پذیری آن است. می توان آن را در طیف وسیعی از اشکال، از بلوک های بتنی گرفته تا دال های ریخته شده، اعمال کرد و می توان آن را به اشکال و اندازه های مختلف قالب گیری کرد. این بدان معنی است که می توان از آن برای ایمن سازی همه چیز از گاوصندوق های کوچک گرفته تا کل ساختمان ها استفاده کرد.

فیلترها
Sort
display