تماس با ساختمان ۰۲۱۲۲۰۳۷۳۳۳
ساعت پذیرش سفارش شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۶

رنگ ساختمانی

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس

رنگ اکریلیک سفید صدفی کارن یک لیتری

رنگ های اکریلیک متالیک یا صدفی نوعی رنگ اکریلیک هستند که ظاهری براق و شاین مانند دارند. این رنگ ها بر روی انواع سطوح چوبی، گچی، سفالی، فلزی، سرامیک، پارچه، پلاستیک و ... قابل استفاده است.
276,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ اکریلیک مشکی کارن یک لیتری

رنگ اکریلیک رنگی است شیمیایی با ماندگاری و درخشندگی بالا و نوع محلول در آب آن در نقاشی و انواع هنرهای تزئینی کاربرد دارد.
117,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ اکریلیک سفید مات 12 کیلویی برند مارال

این رنگ بدون بوی بد، مقاوم در برابر آفتاب، ظرفیت شستشوی سطوح، خاصیت خشک شدن سریع، زیست محیطی، انعطاف پذیری، قابل استفاده بر روی سطوح مختلف، عدم جذب گرد و غبار، قابل تمدید مجدد است.
590,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ اکریلیک سفید مات پارس دکو (دکوپلاس) 1 لیتری

انعطاف پذیری، قابل شستشو، ضد آب، مقاومت در برابر نور خورشید، ضد خش، سازگاری با محیط، بی بو، رقیق شدن با آب، ضد باکتری و ضد کپک، عدم حساسیت زا بودن از دیگر ویژگی های رنگ های اکریلیک است.
89,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ اکریلیک سفید مات دکو کاور 11 کیلوگرم

رنگ اکریلیک یک محصول مبتنی بر آب با سرعت خشک شدن بالا است. چسبندگی رنگ های اکریلیک به سطح خوب بوده و ماندگاری آنها بالاست.
378,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ سفید اکریلیک هما رنگ کد H110 حجم 5 لیتر

رنگ اکریلیک یک محصول مبتنی بر آب با سرعت خشک شدن بالا است. چسبندگی رنگ های اکریلیک به سطح خوب بوده و ماندگاری آنها بالاست. با این حال، رنگ ساختمان اکریلیک پایداری بهتری نسبت به پوشش های اکریلیک دیگر دارد.
157,250 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ اکریلیک مات کد 200 کارن گالن 5 کیلویی (لاتکس)

رنگ لاتکس اکریلیک یک محصول مبتنی بر آب با سرعت خشک شدن بالا است. چسبندگی رنگ های لاتکس اکریلیک به سطح خوب بوده و ماندگاری آنها بالاست. با این حال، رنگ ساختمان اکریلیک پایداری بهتری نسبت به پوشش های اکریلیک مبتنی بر لاتکس دارد.
215,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ تمام پلاستیک یک سوپر الوان 12.5 کیلویی

رنگ های پلاستیکی بر اساس رزین کوپلیمر پلی وینیل استات که نوعی لاتکس است ساخته می شوند. استفاده از رزین پلی وینیل استات در تولید رنگ های پلاستیکی، کاربرد رنگ را آسان می کند. همچنین باعث افزایش سرعت کار، قدرت پوشش، خشک شدن سریع و از بین بردن بوی نامطبوع رنگ می شود. از آنجایی که این نوع رنگ ها محلول در آب هستند و به راحتی در آب حل می شوند، هیچ گونه آلودگی محیطی ایجاد نمی کنند.
890,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ پلاستیک پارس بهار مدل 210 مقدار 12 کیلوگرم

رنگ های پلاستیکی بر اساس رزین کوپلیمر پلی وینیل استات که نوعی لاتکس است ساخته می شوند. استفاده از رزین پلی وینیل استات در تولید رنگ های پلاستیکی، کاربرد رنگ را آسان می کند. همچنین باعث افزایش سرعت کار، قدرت پوشش، خشک شدن سریع و از بین بردن بوی نامطبوع رنگ می شود.
700,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ تمام پلاستیک سحر کد۸۶۱ 12 کیلوگرم

رنگ های پلاستیکی بر اساس رزین کوپلیمر پلی وینیل استات که نوعی لاتکس است ساخته می شوند. استفاده از رزین پلی وینیل استات در تولید رنگ های پلاستیکی، کاربرد رنگ را آسان می کند. همچنین باعث افزایش سرعت کار، قدرت پوشش، خشک شدن سریع و از بین بردن بوی نامطبوع رنگ می شود.
تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ نیم ‌پلاستیک درجه 1 کلاسیک الوان، 12 کیلوگرم

رنگ نیمه پلاستیک الوان مناسب برای رنگ آمیزی تمامی سطوح داخلی ساختمان مانند سقف، دیوار، ستون، در و پنجره است. برای رنگ آمیزی سطوح چوبی نیز مناسب است. رنگ نیمه پلاستیک کلاسیک الوان بهترین گزینه برای رنگ آمیزی کلیه سطوح داخلی ساختمان می باشد.
539,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ روغنی مشکی مات یک کیلویی برند ساندورا

این محصول بر پایه رزین آلکیدی و حلال ساخته شده است.می توان آن را بر روی سطوح فلزی، چوبی، سیمانی، آجری و همچنین روی سطوحی با پوشش یا رنگ شده انجام داد.
80,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

خرید رنگ ساختمانی مناسب رنگ آمیزی قسمت‌های مختلف ساختمان امری الزامی است که کارایی فضا و ماندگاری مصالح به کار رفته را هم افزایش می‌دهد. تاثیر رنگ بر محیط و جلوه منحصر به فردی که به فضا می‌بخشد غیرقابل انکار است. رنگ های ساختمانی هرچند که از مصالح ساختمانی فرعی به شمار می‌آیند اما کاربردی فراوان در زیبایی و بهبود کیفیت سطوح ایفا می‌کنند. رنگ های ساختمانی علاوه بر تاثیری که بر روی زیبایی ساختمان میگذارند بر روی روحیه هم تاثیر فراوانی دارد و در علم روانشناسی نیز به آن اشاره شده است و هر رنگ، نماد عواطف و احساسات خاصی است. پس بسیار مهم است که دقت شود نوع رنگ فضا کاملا با محیط وکاری که قرار است در آن انجام شود مناسب باشد. رنگ‌ها تنوع بالایی داشته و از رنگ آمیزی تیر آهن گرفته تا نقاشی گچکاری، مورد استفاده قرار می‌گیرند. معیار های مختلفی برای خرید انواع رنگ وجود دارد از جمله آن می‌توان به مواد تشکیل دهنده اشاره کرد، رزین اصلی ترین ماده تشکیل دهنده رنگ است که انواع مختلفی را شامل می شود مانند: آکریلیک، پلی استر، بینومن و وینیل. نوع عملکرد رنگها نز که با نام فونکسیون در میان اهل فن شناخته می‌شود، نوع رنگ جنرال، شفاف و لاک فلزی از انواع عملکرد رنگ ها هستند. پیرو همین امر، ساختمان دات آی آر به عنوان مرجع تخصصی صنعت ساختمان، علاوه بر ارائه رنگ ساختمانی، امکان استعلام قیمت روز رنگ ساختمانی را برای کاربران فراهم کرده است. در ادامه نکات و موارد مهم درمورد خرید و قیمت رنگ را به صورت کاربردی مورد بررسی قرار داده‌ایم.

انواع رنگ های ساختمانی

شناخت انواع رنگ‌ ها لازمه خرید رنگ ساختمانی موفقیت آمیز است. در دنیای رنگارنگ رنگ‌های ساختمانی علاوه بر تنوع رنگ، تنوع در جنس و ویژگی‌های ساختاری امری بدیهی است. به طوری که برخی دارای قابلیت ضد آب هستند و برخی دیگر سریع خشک می‌شوند. علاوه بر این رنگ‌های ساختمانی از لحاظ ویژگی‌های فیزیکی چون میزان براق و مات بودن و ماندگاری با هم متفاوتند. با این اوصاف خریداران می‌توانند به راحتی از میان انواع مختلف، رنگ متناسب با نیاز خود را تهیه کنند. از میان رنگ‌های ساختمانی، انواع زیر بیشترین کاربرد را در صنعت ساختمان دارند:

رنگ پلاستیک

رنگ ساختمانی پلاستیک از رنگ‌های ساختمانی محبوب است که بر پایه آب بوده و برای مصرف به راحتی با آب رقیق می‌شود. برای خرید رنگ‌ پلاستیک می توانید بدون نگرانی و با دست باز اقدام کنید زیرا؛ در طیف‌های مختلف موجود بوده و برای رنگ آمیزی پذیرایی، اتاق خواب و... کاربرد دارند. رنگ پلاستیکی پوشش دهی بالا داشته و ساختاری مات دارد. این رنگ‌ها همچنین اجرای راحتی داشته و سریع خشک می‌شوند. به همین دلیل اگر قصد دارید خیلی سریع مکانی را رنگ کنید این رنگ کاملا برای شما مناسب است.

رنگ روغنی

خرید رنگ ساختمانی روغنی از دیرباز با هدف ضد آب کردن سطوح مورد استفاده گسترده قرار می‌ گرفت. این رنگ دارای انواع مات و براق است که هر یک مناسب موقعیتی هستند. این نوع رنگ علاوه بر رنگ آمیزی دیوارها برای رنگ آمیزی چوب و فلزات کارایی بالایی دارد. از آنجایی که حلال این رنگ تینر است، کمی دیر خشک شده و بوی زننده‌ای دارد و در هنگام رنگ آمیزی بهتر است افراد در محیط نباشند و تا زمان خشک شدن کامل محل رنگ آمیزی شده در آن محیط رفت و آمدی صورت نگیرد.

رنگ اکریلیک

خرید رنگ ساختمانی اکریلیک به دلیل وجود رزین در ساختار منحصر به فردش، علاوه بر مقاومت بالا در برابر رطوبت از ماندگاری مطلوبی هم برخوردار است. رنگ‌های اکریلیک بر پایه آب هستند یعنی حلال آن‌ها آب است و در زمانی کوتاه روی سطح خشک می‌شوند. در واقع این رنگ دارای خصوصیات مثبت رنگ روغنی و رنگ‌های پلاستیکی بوده و فاقد بو و ترکیبات شیمیایی است، بنابراین برای افراد و محیط زیست ضرر ندارد.

رنگ‌های مولتی کالر

با خرید رنگ ساختمانی مولتی کالر، تنوع و سرزندگی را به فضا منتقل کنید. رنگ مولتی کالر همانطور که از نامش مشخص است دارای رنگ‌های متنوع بوده و روی یک رنگ پس زمینه نسبتا خنثی اجرا می‌ شود. این رنگ به صورت اسپری آماده استفاده است  این رنگ‌ها علاوه بر تنوع در رنگ، در برابر آلودگی و رطوبت هم مقاوم است.

ضد زنگ

 برای جلوگیری از اکسید شدن و زنگ زدن وسایل فلزی در مقابل آب وهوا و اسیدهای قوی و یا حتی برای کند شدن این روند خرید ضد زنگ را پیشنهاد میکنیم. این مورد یکی از کارامدترین و ساده ترین راه های جلوگیری از زنگ زدن فلزات است. این محصول از ماده ای برپایه آلکید رزین ساخته شده است وباعث جلوگیری از نفوذ رطوبت به فلزات شده و نقش نوعی عایق را ایفا می‌کند.

اسپری رنگ

امروزه استفاده و خرید اسپری رنگ بسیار گسترش یافته است زیرا؛ انواع مختلفی دارد و برای سطوح مختلف قابل استفاده است. برای هرچیز که نیاز به رنگ شدن داشته باشد یک اسپری رنگ وجود دارد. این نوع رنگ ویژگی های زیادی از جمله استفاده آسان، خشک شدن سریع و پوشش دهی خوب انواع سطوح است.

رنگ نانو

رنگ‌ نانو، متفاوت‌ ترین و کاربردی‌ترین رنگ ساختمانی با خواص منحصربفرد و مفید است. این محصول جدید که با تکنولوژی نانو طراحی و تولید شده است دارای انواع ضد آب، ضد خش، خود ترمیم شونده، بی رنگ، رنگی و... است؛ به عبارتی با خرید رنگ ساختمانی نانو و استفاده روی سطوح مختلف، آن‌ها را در برابر آلودگی و خرابی بیمه می‌کنید.

 نوع حلال های رنگ

بعضی از رنگ ها قبل از استفاده باید با حلال یا رقیق کننده های مخصوصی ترکیب شوند، تا ماندگاری و چسبندگی آنها به سطوح افزایش یابد، نوع حلال رنگ های ساختمانی معمولا برپایه موارد زیر است:

  1. آب
  2. روغن
  3. پودر

کاربرد رنگ ساختمانی

رنگ‌های ساختمانی از مصالح بسیار مهم در پوشش دهی و مقاوم سازی سطوح مختلف ساختمان اعم از تیرآهن، چهارچوب‌ها، درب‌ها، دیوار و سقف و حتی برخی لوازم چوبی و فلزی منزل هستند. با این اوصاف نکته مهم پیش از خرید رنگ ساختمانی، تعیین کارایی آن و محل مدنظر است. بدین ترتیب علاوه بر تغییر و اصلاح رنگ، سطح رنگ آمیزی شده مطابق با انتظار تغییر خواهد کرد. کاربرد رنگ‌‌های ساختمانی فارغ از، طیف رنگی، نوع و کیفیت شامل موارد ذیل است:

  •         پوش دهی سطوح مختلف برای افزایش ماندگاری
  •         تغییر و اصلاح رنگ
  •         کاهش و از بین بردن آلودگی‌ها و لکه‌ها
  •         افزایش مقاومت سطوح در برابر رطوبت، آلودگی و حتی خراش
  •         افزایش انعکاس نور با رنگ‌‌های براق
  •         بهبود نور و دلگیری فضا با استفاده از رنگ‌های روشن

قیمت رنگ ساختمانی

قیمت رنگ ساختمانی مبلغی متغیر است که به تناسب حجم و نوع رنگ، کیفیت، مواد اولیه مورد استفاده و حتی طیف رنگ هم تعیین می‌شود. شناخت و بررسی هر یک از پارامترهای مذکور در انتخاب رنگ‌ به صرفه و متناسب با بودجه هر فرد حائز اهمیت است. اولین فاکتور موثر در قیمت رنگ‌های ساختمانی، حجم و اندازه آن است. در واقع حجم و وزن رنگ خریداری شده در قیمت نهایی آن موثر است. البته که کیفیت و مرغوبیت رنگ در قیمت را نمی‌توان نادیده گرفت. به طوری که گاهی قیمت یک لیتر رنگ باکیفیت با قیمت دو لیتر رنگ معمولی برابر است.

مواد اولیه به کار رفته در تولید رنگ و نوع آن از عوامل موثر بر قیمت رنگ ساختمانی هستند. علاوه بر این‌ها، نرخ ارز را هم می‌توان عاملی مهم در ارزش نهایی رنگ ساختمانی به شمار آورد. زیرا برخی از مواد اولیه از کشورهای دیگر وارد شده و قیمت ارز بر قیمت آن‌ها اثر می‌گذارد. در انتها لازم به ذکر است قیمت این مصالح کاربردی از فروشگاهی به فروشگاه دیگر متفاوت است که هنگام خرید باید به آن توجه داشت. خریداران می‌توانند برای استعلام قیمت رنگ و خرید، به فروشگاه ساختمان دات آی آر مراجعه کنند.

خرید آنلاین رنگ ساختمانی

به لطف وجود فروشگاه‌های آنلاین دیگر برای خرید رنگ ساختمانی ارزان و باکیفیت نیازی به حضور در فروشگاه نیست. خرید آنلاین رنگ ساختمانی علاوه بر تسهیل مقایسه قیمت برندهای مختلف، امکان انتخاب طیف‌های رنگی متفاوت با ارائه نمونه را فراهم می‌کند. از دیگر مزایای خرید آنلاین، ارسال سریع و ایمن محصول با هزینه منصفانه است. لازم به ذکر است ساختمان دات آی آر علاوه بر ارسال سریع سفارش، امکان پرداخت وجه هنگام تحویل کالا را هم به خدمات خود اضافه کرده است.

 مهم‌ترین نکاتی که هنگام خرید آنلاین رنگ ساختمانی باید به آن‌ها توجه کرد شامل موارد ذیل هستند:

·         تعیین محل مدنظر و انتخاب نوع رنگ متناسب با نیاز

·         تعیین متراژ فضا و خرید رنگ در حجم مناسب

·         ماندگاری و مقاومت در برابر رطوبت و آلودگی

·         انتخاب برند باکیفیت و مرغوب

·         خرید از فروشگاه معتبر

فیلتر کردن نتایج:

پاک کردن همه
Close
فیلترها
Sort
display