تماس با ساختمان ۰۲۱۲۲۰۳۷۳۳۳
ساعت پذیرش سفارش شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۶

کف ودیوار ها عمده سطوح فضارا تشکیل می‌دهند و بر همین اساس از مصالح ساختمانی مهم‌اند و اصلی‌ترین بخش دکوراسیون داخلی را تشکیل می‌دهند. نوع کف و دیوار ها حس و حال کلی فضارا تعین می کنند و به عنوان پس زمینه نقش کلیدی و بسیار مهمی را بر عهده دارند.در این بخش سعی کردیم راهنمای کاملی مصالح ساختمانی مورد استفاده در کفپوش ها و دیوار پوش هارا تهیه کنیم تا برای انتخاب راحت تر در خرید پوشش کف و دیوار اطلاعاتتان تکمیل باشد.

انواع کف پوش ها

کاشی

کاشی ها قطعات سنگ مصنوعی را در برمیگیرند که دارای طول و عرض مختلف بوده و سطح آن ها شیشه ای و کاملا صاف و صیقلی است. پس از خرید کاشی این محصولات در کف و دیواره سرویس های بهداشتی، آشپزخانه و آبریزگاه ها کاربرد دارند. کاشی برای تزئینات داخلی و خارجی ساختمان و همچنین برای بهداشت وعایق رطوبت به کار می‌رود.

سرامیک

سرامیک با گرم شدن در دمای بالا شکل می‌گیرد و پس از سرد شدن سخت می‌شود. سرامیک ماده ای سخت و شکننده و مقاوم در برابر خوردگی هستند. سرامیک ها ترکیبی از عناصر فلزی و یا غیر فلزی هستند.

موزائیک

موزائیک نوعی کفپوش است که تراکم خودرا یا از طریق فشار و یا لرزش به دست می آورد و ماده تشکیل دهنده اصلی آن بتن است. بر اساس کاربرد و خرید موزائیک به دو دسته بیرونی و داخلی تقسیم می‌شود و یر اساس ساختمان تشکیل دهنده آن ها و روش تولید آن  به دو دسته پرسی و ویبره یا تک لایه و دولایه تقسیم می‌شوند.

سنگ

یکی از خاص ترین و در عین حال پر استفاده ترین نوع کفپوش کفپوش سنگی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. در خرید کفپوش سنگی از سنگ های طبیعی و مصنوعی که وجود دارند تشکیل می‌شوند و تنوع بسیار زیادی دارند و کفپوش ها با سنگ ها مختلفی مانند: گرانیت، مرمر، مرمریت، تراورتن و... موجود هستند.

آجر و سفال

خرید کفپوش آجر و سفالی بیشتر در دسته سنگ فرش ها که از ضخامت بیشتری برخوردارند قرار میگیرند و برای محیط های خاص در کف آنها از کفپوش آجری استفاده می‌کنند. در برخی موارد این نوع کفپوش ها به صورت ورقه هایی بزرگتر تولید می شوند که در این حالت بیشتر شبیه به کاشی می‌شوند.

فیلترها
Sort
display