تماس با ساختمان ۰۲۱۲۲۰۳۷۳۳۳
ساعت پذیرش سفارش شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۶

سیمان سفید

خرید و قیمت سیمان سفید امروز

سیمان سفید یکی از محصولات پرطرفدار صنعت ساختمان است که در پروژه‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت سیمان سفید در مقایسه با دیگر انواع سیمان‌ها بالاتر است، زیرا تولید آن با استفاده از فرآیندهای پیچیده‌تری انجام می‌شود. همچنین از مواد اولیه با کیفیت و انتخاب شده خاص در فرایند تولید آن سود می‎برند.

از دیگر سو، خرید سیمان سفید در کل ایرن به ویژه تهران و حومه شهر نیاز به دقت و آگاهی دارد، چراکه با توجه به نوع کاربرد آن، امکان دارد نیاز به خرید حجم بالایی از آن باشد که می‌تواند باعث هزینه‌های بیشتری برای پروژه شما شود. بنابراین، قبل از خرید سیمان سفید باید از قیمت و کیفیت آن اطمینان پیدا کنید و با توجه به نیاز پروژه خود، حجم لازم را محاسبه کرده و سپس به خرید آن بپردازید.

سیمان سفید به دلیل استحکام، دوام و تطبیق پذیری آن به طور گسترده در ساخت ساختمان های بلند، پل ها و زیرساخت ها استفاده می شود. با این حال، یکی از مزایای کمتر شناخته شده سیمان سفید، توانایی آن در بهبود امنیت ساختمان ها است. یکی از دلایل کلیدی موثر بودن سیمان سفید در بهبود امنیت، توانایی آن در مقاومت در برابر ورود اجباری است. بر خلاف سیمان خاکستری سنتی که می توان آن را به راحتی خرد کرد یا شکست، سیمان سفید بسیار سخت و در برابر ضربه مقاوم است. این امر دسترسی مزاحمان به ساختمان را با شکستن دیوارها، کف ها یا سقف ها دشوار می کند.

فیلترها
Sort
display