تماس با ساختمان ۰۲۱۲۲۰۳۷۳۳۳
ساعت پذیرش سفارش شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۶

درباره ما

درباره ما

ساختمان دات آی آر استارتاپی نوپا و خلاق با بهره گیری از فارغ التحصیلان و متخصصان دانشگاه‌های برتر به دنبال خلق ارزش، توسعه ارزش و پاسخ‌دهی ارزش آفرین به نیاز مصرف کنندگان در صنعت ساختمان است.
ایجاد فروشگاه و بازارگاه آنلاین ، اولین قدم ساختمان دات آی آر در راستای بهبود بازار مصالح ساختمانی بوده که در زنجیره تامین مصالح ساختمانی فعالیتی متمایز و اثربخش دارد. متخصصان ساختمان دات آی آر با تکیه بر دانش آکادمیک و تجربی، بازار مصالح ساختمانی را مورد بررسی قرار داده و پس از تشخیص ضعف‌ها و کمبود‌ها جهت رفع نیاز مشتریان و فروشندگان، امکان خرید و فروش آنلاین را در بستری ایمن فراهم کرده‌اند.
فعالیت ساختمان دات آی آر در اولین قدم ارائه خدمات در بخش مصالح ساختمانی،تجهیزات و لوازم بهداشتی،تاسیسات گرمایشی و سرمایشی بوده و فروشگاه ساختمان دات آی آر بستری مناسب برای معرفی برندهای برتر و کاربردی صنعت ساختمان است که انتخابی مطلوب را برای مشتریان و جامعه هدف خود به ارمغان می‌آورد. سعی ما براینست که مشکلات جانبی و دشواری‌های بررسی و خرید مصالح ساختمانی را رفع و دسترسی خرید به این محصولات را برای مشتریان آسان نمائیم.

چشم انداز

نوآور و ارزش آفرین متکی بر نیروی انسانی متخصص بعنوان مرجع تخصصی صنعت ساختمان

ماموریت

تحقق شعار از خشت اول با شما هستیم بعنوان:

  1. مشاور متخصص و خدمت رسان در آگاهی دادن
  2. تحلیل و بررسی
  3. پیشنهادات
  4. خرید بصرفه
  5. ایجاد ارزش و کسب رضایتمندی برای تامین نیاز مشتریان
  6. خلق ارزش در صنعت ساختمان
  7. ایجاد فضای رقابتی هوشمندانه مبتنی بر تامین نیاز مشتریان
  8. ایجاد بستری ایمن و هوشمندانه برای فعالان صنعت ساختمان بویژه فروشندگان مصالح ساختمانی
فیلترها
Sort
display