تماس با ساختمان ۰۲۱۲۲۰۳۷۳۳۳
ساعت پذیرش سفارش شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۶

مصالح پودری و دانه ای

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

سیمان تیپ 2 فله شاهرود

932,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

سیمان تیپ 2 پاکتی شاهرود

57,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

سیمان پوزولانی پاکتی ساوه 50 کیلویی

52,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

سیمان تیپ 2 پاکتی ساوه 50 کیلویی

59,800 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

گچ زیرکار سمنان جم 25 کیلویی

22,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

 

مصالح پودری و دانه ای از پرکاربرد ترین مصالح ساختمانی هستند و بسیاری از آنها از مواد طبیعی مانند: خاک رس، ماسه، چوب، سنگ و حتی برگ های کوچک تشکیل می شوند و پایه کار با آنها شروع می شود و هیچ جایگزینی در صنعت ساختمان ندارند. از انواع قابل خرید مصالح پودری و دانه ای برای ساختمان می‌توان به سیما، سیمان سفید، گچ و شنوماسه اشاره کرد.

 معرفی مصالح پودری و دانه ای

سیمان

سیمان از مصالح بسیار مهم ساخت بشر است که از ابتدا به صورت های مختلف به کار گرفته می‌شد. خرید سیمان به عنوان ماده متصل کننده میان سنگ و آجر و ... استفاده می‌شود. سیمان یکی از اجزای اصلی بتن نیز هست که کاربردهای بسیار زیادی ازجمله ساخت پل و سد و ساختمان های مختلف دارد. سیمان از مواد آهک، سیلیکا، آلومینا، مگنزیا، اکسید آهن، سولفات کلسیم، سولفور تری اکسید و آلکالین (نمک قلیایی) تشکیل می‌شود. 

سیمان سفید

سیمان سفید از شناخته شده ترین و پرکاربرد ترین انواع سیمان است. رنگ سفید آن به این دلیل است که تمام مواد تشکیل دهنده رنگی از آن حذف شده اند. خرید سیمان سفید وترکیب آن باآب و سنگ برای نمای خانه ها کاربرد تزئینی دارد، از آن برای تثبیت کاشی های مرمر و همچنین برای روکش دیوار ها استفاده می‌شود.

گچ

‌گچ ماده پودری است که اغلب کاربرد بنایی، سفیدکاری، گچکاری و گچبری را دارد. خرید گچ و ترکیب این ماده با آب در تولید بتن، مجسمه سازی، مصارف پرشکی و کشاورزی استفاده می‌شود. گچ از سنگ گچ تولید می شود و در معدن پس از انفجار مراحل تولید آن آغاز می‌شود.

شن و ماسه

استفاده و خرید شن و ماسه در ساختمان های بتنی و سازه های بتنی مهم ترین مورد استفاده این ماده است اما به طور کلی این مواد در تمامی نقاط ساختمان کاربرد دارند. به ابعاد کوچک تر ماسه ماسه بادی و به ابعاد مختلف شن سنگ، پاره سنگ و تخته سنگ می گویند.‎

فیلترها
Sort
display