تماس با ساختمان ۰۲۱۲۲۰۳۷۳۳۳
ساعت پذیرش سفارش شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۶

کاپارول (Caparol)

شرکت رنگسازی کاپارول ساخت کشور آلمان و جزء بهترین رنگ های ساختمانی پایه آب میباشد.

شرکت کاپارول با بیش از ۱۲۵ سال سابقه تولید محصولات رنگی مختلف و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و جدیدترین شیوه‌های تولید، یکی از بزرگ ترین و برجسته ترین فعالان در صنعت رنگ میباشد و در سال ۲۰۱۵ جایزه اول در تولید محصولات دوستدار محیط زیست را کسب کرد.

شرکت رنگسازی هاویلوکس، تحت لیسانس شرکت رنگسازی کاپارول آلمان، تولیدکننده رنگ های آکریلیک پایه آب می باشد.

رنگ های آکریلیک کاپارول شامل: رنگ آکریلیک مالریت فضای داخل، رنگ آکریلیک موروسکو فضای خارج (نما) و پرایمر پایه آب آکریلیک میباشد.

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

رنگ اکریلیک سفید مات کاپارول مدل مالریت هاویلوکس 14 کیلویی Malerite Havelux

رنگ اکریلیک کاپارول یک رنگ بسیار باکیفیت است که به سرعت خشک می شود و ویژگی های زیادی دارد مثلا سرعت کار بسیار بالایی دارد و بارها قابل اجراست. رنگ اکریلیک در صورتی که آماده استفاده باشد در یک روز کاملا تمام می شود. برای اعمال رنگ اکریلیک باید رنگ را با مقدار کمی آب رقیق کنید. برای این منظور، مقدار آب برای هر برندی می تواند متفاوت باشد، اما به طور کلی 600 سی سی در هر لیتر آب برای 4 کیلو رنگ کافی است. پس از رقیق شدن رنگ می توانید با قلم مو یا غلتک رنگ را به سطح مورد نظر بمالید. فقط باید قبل از اجرا مراحل زیر را دنبال کنید.
1,600,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ اکریلیک سفید براق کاپارول مدل مالریت هاویلوکس 7 کیلویی Malerite Havelux

رنگ اکریلیک براق کاپارول یک رنگ بسیار باکیفیت است که به سرعت خشک می شود و ویژگی های زیادی دارد مثلا سرعت کار بسیار بالایی دارد و بارها قابل اجراست. رنگ اکریلیک براق در صورتی که آماده استفاده باشد در یک روز کاملا تمام می شود. برای اعمال رنگ اکریلیک براق باید رنگ را با مقدار کمی آب رقیق کنید. برای این منظور، مقدار آب برای هر برندی می تواند متفاوت باشد، اما به طور کلی 600 سی سی در هر لیتر آب برای 4 کیلو رنگ کافی است. پس از رقیق شدن رنگ می توانید با قلم مو یا غلتک رنگ را به سطح مورد نظر بمالید. فقط باید قبل از اجرا مراحل زیر را دنبال کنید.
1,100,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان

رنگ اکریلیک سفید نیمه براق کاپارول مدل مالریت هاویلوکس 7 کیلویی Malerite Havelux

رنگ های اکریلیک بر پایه پلیمر امولسیون اکریلیک ساخته شده اند. رنگ اکریلیک رنگی بر پایه آب است و به دلیل مسائل زیست محیطی و عدم وجود حلال های آلی و مواد مضر، استفاده از آن رو به افزایش است. یکی از رنگ های قابل شستشو محسوب می شود. استفاده از رزین اکریلیک در ساخت رنگ های اکریلیک باعث سهولت اعمال رنگ می شود. همچنین باعث افزایش سرعت کار، قدرت پوشش، خشک شدن سریع و از بین بردن بوی نامطبوع رنگ می شود.
1,000,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان
فیلترها
Sort
display