تماس با ساختمان ۰۲۱۲۲۰۳۷۳۳۳
ساعت پذیرش سفارش شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۶

چسب ساروج

در سال 1354 تعدادی از متخصصان و پژوهشگران علوم شیمی جهت پایه گذاری یک مجموعۀ صنعتی – تولیدی منحصر بفرد شیمیائی به محوریت ساخت و تولید محصولات پلیمری -شیمیایی را در قم احداث کردند به بهره برداری رساندند.در دو نوبت و به دلیل شرایط اقتصادی و فرهنگی حاکم بر کشور نام شرکت تعویض و در نهایت به پیشنهاد مسئولین استان به شرکت صنایع شیمیائی چسب و رزین قم تغییر نام داد.

سیاست های مدیران شرکت از ابتدای تأسیس و در نزدیک به نیم قرن فعالیت تولیدی این واحد صنعتی با اصل قرار دادن امور علمی و پژوهشی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در فرایندهای تحقیقی، تولیدی و اجرائی، همواره این واحد را به عنوان نقطه ثقل تأمین نیاز واحدهای صنعتی به محصولات حد واسط آلی (رزین، چسب، افزودنیهای بتن و …) مطرح نموده است.

اکنون نیز کارخانه این شرکت در زمینی به وسعت بیست و دو هزار متر مربع و با داشتن خطوط تولید با فن آوری روز دنیا و عرضه نزدیک به هشتاد نوع محصول به بازار مصرف با تکیه بر توانمندی متخصصین این واحد امکان ساخت و تولید نیاز های دریافت شده از جانب مخاطبان را بصورت کاملاً اختصاصی و بر پایه ارتباط متخصصان این حوزه با خطوط مصرف و بهینه سازی و فرموله کردن آنها را دارا می باشد.

مشاهده به عنوان جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

چسب کاشی ساروج کد 2089

چسب کاشی ساروج کد 2089 یک چسب ساختمانی است که یکی از روش های نوین برای نصب کاشی و سرامیک محسوب می‌شود. استفاده از چسب کاشی ساروج مزایای زیادی دارد، مثلاً نیازی به کنده کاری زیاد ندارد و سرعت نصب کاشی و سرامیک را افزایش می‌دهد. این چسب قدرت چسبندگی بالایی دارد و با استفاده از آن هزینه های نصب و اجرا کاهش می یابد.
235,000 تومان
فروشنده: فروشگاه ساختمان
فیلترها
Sort
display